Hizmetlerimiz

Forklift Kiralama Hizmeti

Vinç makineleri kadar büyük olmayan ancak özellikle kapalı alanlarda ağır yüklerin kaldırılmasını sağlayan forkliftler, çatallı istifleyici olarak da tanımlanabilir. İş yaşamında, çalışma alanlarında genellikle insan gücünün yetmediği, ağır yüklerin uygun yerlere taşınması için yardımcı olan forkliftlerde yükün ağırlığı aracın ağırlığıyla dengelenmektedir. En çok tercih edilen forklift çeşidi ise önden yüklemeli olanlardır. Derli toplu bir yapıya sahip olmaları ve üstün manevra kabiliyetleri en dikkat çeken nitelikleri arasında yer alır. Ancal forfkliftlerin dezavantajı forklift operatüörlerinin görüş alanının dar olmasıdır. 

Diğer forklift türü yandan taşımalı olan forkliftlerdir. Yandan taşımalı forkliftler diğer forkliftlere göre daha uzun olan yükleri taşıyabilme özelliğine sahiptirler.Kullanım yerine ve amacına göre değişen forkliftlerin büyüklükleri ise 0,5 tondan 30 tona kadar değişmektedir. Bu denli rağbet gören iş makinelerine ise günümüzde forklift kiralama hizmetiyle sahip olunulmaktadır. Satın almanın oldukça maliyetli olması ve giderleri arttırmasından dolayı tercih edilen forklift kiralama hizmetinden ihtiyacınız olan her an kolaylıkla yararlanabilmektesiniz.

Oto Kurtarıcı

Sunulan her hizmette, her geçen gün  daha  da  öne  çıkan   kalitemizin üç  temel  nedeni… Genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları göreve tamamıyla   hakim   olmaları  ve  teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişimdir.

Forklift Kiralama Hizmeti

Uluslararası Nakliyat karayolu ( TIR ) ile taşınması gereken yük ve ürünlerinizin , uygun navlun seçenekleri ile zamanında yerlerine ulaşması için üstün organizasyon becerilerine sahip eğitimli personeli , modern vasıtaları ve profesyonel sürücüleri ve uluslararası kara nakliyesi konusunda gerekli tüm ihtiyaçları bir araya getirmektedir.

İstanbul Uluslararası nakliye firmaları , arasında seçkin bir yere sahip firmamız ithalat ihracat yüklerinin taşınması konusunda komple ve parsiyel taşıma hizmetleri vermektedir.

Depolama ve Lojistik Hizmeti

Depolama ve Lojistik destek konusunda güvenilir danışmanlık ve tedarik hizmeti verilmektedir.

  • Sermayenizi veya kredi kullanmadan FORKLİFT ihtiyacınızı karşılayacaksınız.
  • FORKLİFT kiralama giderlerinizi muhasebeleştirerek vergi avantajı sağlayacaksınız.
  • FORKLİFT için tamir, bakım elemanı istihdam etmek zorunda kalmayacaksınız.
  • Siz en iyi bildiğiniz iş olan kendi işinize yoğunlaşacaksınız, FORKLİFT işini bizlere bırakacaksınız .
  • Bakım, tamir, yedek parça lastik vs. parası ödemeyeceksiniz.
  • FORKLİFT bakım tamir, yedek parça teminİ için harcanacak zaman ve para külfetinden kurtulacaksınız.
  • İş yoğunluğuna bağlı olarak kiralama yoluyla kullanacağınız FORKLİFT sayısını kolayca arttırıp azaltabileceksiniz.
  • FORKLİFT satın aldığınızda forkliftin zaman içerisinde değer kaybetme (amortisman) giderinden kurtulacaksınız.